بیست و نهمین شرکت بازاریابی شبکه ای با نام توکا مجوز فعالیت گرفت

شرکت بازاریابی شبکه ای توکا پروانه کسب بازاریابی شبکه ای را برای مدت ۵ سال تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ از اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی دریافت کرد.

شرکت توسعه کشت و صنعت آدینه در سال ۱۳۹۳ با هدف ارتقاء سطح سلامت جامعه اقدام به تولید نوشابه های پروبیوتیک نمود. این محصول حاصل تلاش بی وقفه و تحقیقات گسترده ی جوانان رشید این مرز و بوم بوده و لام به ذکر است که محصول مذکور دارای ثبت اختراع در داخل کشور می باشد. نوشابه های پروبیوتیک مضرات نوشابه های معمولی را در حد قابل توجهی کم کرده و علاوه بر آن مزایا و سودمندی هایی را برای مصرف کننده گان به ارمغان آورده است.

خصوصیات و ویژگی های نوشابه پروبیوتیک توکا که سلامتی و نشاط را برای شما به ارمغان می آورد (توضیحات شرکت توکا) :

  • افزودن باکتری پروبیوتیک (فراسودمند)
  • کاهش Û´Û° درصدی قند با جایگزین کردن شیرین کننده گیاهی(به همین دلیل نشان قند چراغ راهنمای تغذیه ای محصول به رنگ سبز می باشد )و مصرف کننده با آگاهی بیشتر از این نشانگرهای رنگی میتواند به پائین بودن قند وسایر ایتم های موجود در این نشانکر محصول ایمنی وسالمی را انتخاب کند.
  • کاهش Û¸Û° درصدی مواد نگهدارنده و در نهایت تصمیم بر حذف کامل نگهدارنده از محصول(به همین دلیل زمان نگهداری ( Shellf Life ) ومصرف نوشابه پروبیوتیک ۷۵روز می باشدوتصمیم بر افزایش مدت نگهداری به بیش از این مقدار در دستور کار تحقیق وتوسعه کشت وصنعت قرار دارد.
  • افزایش کیفیت محصول از نظر طعم ومزه(flavoring)
  • استفاده از گاز کربنیک خالص با درجه خلوص۹۹/Û¹Û¹ درصد
  • استفاده از آبی سبک ، نرم ،کاملا بهداشتی و کاملا خالص با بکارگیری سیستم تصفیه آب پیشرفته
  • بکارگیری سیستم و تجهیزات پیشرفته فرآوری محصول از تولید تا عرضه

مجموعه ی پویا و خوش سابقه ی توسعه کشت و صنعت آدینه در روزهای نخستین سال ۱۳۹۶ در راستای ارتقای سطح درآمد و کیفیت زندگی هموطنان و به دنبال راه نجاتی برای کمک به کم شدن معضلات ناشی از بیکاری در مملکت همیشه سربلند مان و در جهت به روز کردن روش های فروش و استفاده از تکنولوژی در راستای رساندن محصول تولیدی خود، تصمیم به اخذ مجوزهای لازم برای ورود به بازاریابی شبکه ای نمود. و پس از یک سال در آخرین روزهای بهار موفق به ثبت شرکت بازاریابی شبکه ای توکا گردید. شرکت بازاریابی شبکه ای توکا با شناسه صنفی ۰۴۶۶۴۴۹۸۹۲ در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ پروانه کسب بازاریابی شبکه ای را برای مدت ۵ سال تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ از اتحادیه کشوری صنف کسب و کارهای مجازی دریافت کرد. این شرکت تحت قوانین واحد نظارت بر بازاریابی شبکه وزارت صنعت و معدن و تجارت مشغول به فعالیت می باشد.

این شرکت با آدرس سایت  www.tocamlm.ir هم اکنون مجوز فعالیت در بازاریابی شبکه ای را دارا می باشد.
مطالب مشابه