دریافت پروانه کسب شرکت سفیران یگانه بازاریابی

بازدید : ۲۴۳ بازديد

تاریخ : ۰۷-۱۱-۹۶

چکیده :شرکت سفیران یگانه بازاریابی با شناسه صنفی ۰۴۶۶۱۳۵۴۳۹ در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ پروانه کسب بازاریابی شبکه ای را برای مدت ۵ سال تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ از اتاق اصناف شهرستان تهران دریافت کرد.

اخبار بازاریابی شبکه ای

sibدریافت پروانه کسب شرکت سفیران یگانه بازاریابی   به گزارش واحد خبری اد لینک شبکه ای، به اطلاع کلیه فعالان بازاریابی شبکه ای و کاربران محترم می رسانیم:

شرکت سفیران یگانه بازاریابی با شناسه صنفی ۰۴۶۶۱۳۵۴۳۹ در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ پروانه کسب بازاریابی شبکه ای را برای مدت ۵ سال تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ از اتاق اصناف شهرستان تهران دریافت کرد.

شرکت  سفیران یگانه بازاریابی (SIB) در فهرست شرکتهای بازاریابی شبکه ای که مجوز فعالیت قانونمند خود را از مرکز اصناف و بازرگانی کشور ( بازاریابی شبکه ای ) دریافت کرده اند به عنوان بیست و دومین شرکت بازاریابی شبکه ای دارای مجوز فعالیت قرار گرفته و وبسایت این شرکت هم به آدرس http://www.sibmlm.ir می باشد.

شزکت بازاریابی شبکه ای سفیران یگانه بازاریابی ( سیب ) به مدیریت سرکار خانم سبا معقولي پا به عرصه رقابت در میان شرکتهای بازاریابی شبکه ای در کشور نهاده است.

شرکت سفیران یگانه بازاریابی (SIB) از شرکتهای  وابسته به گروه صنعتی بازرگانی دیزل بندر جنوب D.B.J  است.

محصولات عرضه شده در وبسایت این شرکت در حال حاضر شوینده های صنعتی و شوینده های water less  اتومبیل است و همچنین تولید شوینده های خانگی و بهداشتی و مواد غذایی نیز از برنامه های در حال اجرای این شرکت می باشد. البته خبرها حاکی از اضافه شده دسته های محصولی دیگر همچون انواع محصولات نانو، مواد غذایی، لوازم آرایشی و منسوجات نیز در روزهای آینده است.

به زودی اخبار جدیدی در مورد این شرکت در همین وبسایت منتشر خواهیم کرد.

اد لینک شبکه ای به نوبه خود این رخداد را به مدیران و دست اندرکاران شرکت جدید تاسیس شزکت بازاریابی شبکه ای سفیران یگانه بازاریابی که موفق به دریافت پروانه کسب ۵ ساله خود ( آن هم پس از چند ماهی که مجوز جدیدی در این حوزه صادر نمی شد ) از اتاق اصناف کشور را شدند، تبریک عرض کرده و امیدواریم است این عزیزان بتوانند در کار زار تجارت آزاد در میهن عزیز و مقدسمان ایران، قدمهای شایسته ای برداشته و اهداف و رسالت خود را به کمک همکاران و راهبران آینده خود محقق نمایند.

یادآوری و پیشنهاد مجموعه اد لینک شبکه ای بر این عزیزان، توکل به نیروی لایزال و پایان ناپذیر خداوند سبحان و پایه گذاری تجارت خود بر پایه ایمان، صداقت و اخلاق کاری است. باشد که ما را هم در کنار خود دیده و بدانند که اد لینک شبکه ای تمام تلاش خود را برای اشاعه کار و فرهنگ سالم کسب و کار بازاریابی شبکه ای در کشور خواهد کرد. به امید ساخت فردایی بهتر.

انتخاب هم علم است و هم هنر

گردآوردنده : واحد خبری اد لینک شبکه ای

کانال تلگرام اد لینک شبکه ای
صفحه اینیستاگرام اد لینک شبکه ای

مطالب مشابه