دریافت آگهی های اد لینکی از طریق پیامک و ایمیل

آگهی های اد لینک را در ایمیل و یا تلفن همراه خود دریافت کنید

به محض انتشار آگهی های اد لینکی از آنها مطلع شوید:
شما به کمک سرویس ارسال آگهی های اد لینکی ایران اد لینک قادر خواهید بود تا به صورت روزانه تمامی آگهی های اد لینکی مورد نظر خود را از طریق پیامک و یا ایمیل دریافت نمایید.
قابلیت های منحصر به فرد این سرویس شمارا قادر خواهد کرد تا به صورت کاملاً هدفمند تمامی آگهی های اد لینکی را بر حسب استان و رشته تحصیلی و رشته شغلی انتخاب شده دریافت کنید و در واقع تمامی آگهی های ارسالی سرویس از این طریق کاملاً منطبق با تنظیماتی خواهد بود که شما انجام داده اید.

مزیت های سرویس ارسال آگهی های اد لینکی ایران اد لینک نسبت به سیستم های مشابه:
۱- هزینه کمتر نسبت به سرویس دهندگان دیگر: شما ضمن تحقیق متوجه خواهید شد که هزینه های تعیین شده برای ارائه این خدمات در ایران اد لینک پایین تر از سرویس دهندگان دیگر خواهد بود.

۲- کیفیت بالا: فرمت و کیفیت آگهی های ارسالی سامانه مذکور در ایران اد لینک در نهایت کیفیت ممکن تنظیم شده است، به صورتی که تمامی آگهی های ارسالی به گوشی و ایمیل شما، حاوی عنوان آگهی اد لینکی همراه با اطلاعات تماس و همچنین آدرس مشاهده اصل و متن کامل آگهی در سایت ایران اد لینک است.

۳- سرعت بسیار زیاد: میدانیم که آگهی های اد لینکی به جهت وجود کارجویان بسیاری که به دنبال کار هستند سریعاً دیده میشوند. این امر همواره باعث این خواهد شد که شما با متوجه شدن دیر هنگام ازآگهی های اد لینکی بعد از تماس با کارفرمایان با ظرفیت پر شده مواجه شوید. سرویس مذکور در ایران اد لینک به صورتی پایه ریزی شده است که مشترکین آن نهایتاً پس از ۱۵ دقیقه از طریق پیامک و یا ایمیل بر حسب انتخاب از آگهی ها مطلع خواهند شد.

۴- تعداد بالای آگهی های اد لینکی: خدمات ایران اد لینک با دارا بودن کادر ۱۰ نفره ای از نویسندگان آگهی های اد لینکی همواره حاوی اکثر آگهی های اد لینکی است که هر روز در کل کشور منتشر می شوند.

جهت عضویت در این سرویس اینجا کلیک کنید

مطالب مشابه